Taekwondo senised ja uued sõbrad!

Taekwondo uus 2016/2017 uus hooaeg algab 2. septembrist 2016.a.

2017. aasta uued treeningud algavad 2. jaanuarist 2017  (II grupp) ja 9. jaanuarist (I grupp).

Treeningud, nagu ikka – iga esmaspäev, kolmapäev, reede kell 17-18.00 (I grupp), 17-19.00 (II grupp).

I grupp – 6-11.-aastased; II grupp – 12-aastased ja vanemad

 

UUTELE HUVILISTELE:

Treeningutega võib ja saab ühineda sisuliselt igal ajal. Treeningud on kolm korda nädalas – iga esmaspäev, kolmapäev ja reede kell 17-19.00. Kohale tuleks tulla 15-20minutit varem, et tutvustada end treenerile ja vahetada riided. Mingeid eeltingimusi või ettevalmistust olema ei pea.

Esimesse treeningusse selga mugavad (heledad) riided, nt t-särk ja pikad dressid, treeningud toimuvad paljajalu. Treeningutega võite ühineda ükskõik, millisel treeningupäeval (E, K, R) – tulete kohale, tutvustate end ja ühinete trenniga vastavalt. Kuigi treeningud on nädalas 3 korda, on igal päeval erinev treeningusisu (nt esmaspäeviti formaalsed harjutused, kolmapäeval korratakse põhilööke, reedel kahevõitluse praktika jms) – treeningute kava otsustavad/panevad paika treenerid. Treeningud algavad soojendusega, misjärel jagatakse ülesandeid.

Rohkem infot taekwondo ja treeningutekohta kodulehelt (www.dojang.ee), fännilehelt (https://www.facebook.com/klubidojang/) või helistades peatreenerile: Valev tel 502 1631.

Asukohaks on Mere tn 7. Sinna jõuab, et Pärnu Bussipargi väravatest sisse, kõndida kuni ette tuleb sein ja seejärel pöörata paremale, kuni tuleb hall kahekordne maja. Maja parempoolselt küljelt on sissepääs, aknal võib näha õuest silti ka Corpore. Kui ei leia treeningukohta üles, saab helistada ka treenerile.

Kui soovite ühineda treeninguga, palun teatage ette oma tulekust peatreenerile Valev, tel nr 502 1631.

 

Rohkem treeningutest ja saali korrast: